O nas

Witamy na naszej stronie, miło nam Cię gościć. Kim jesteśmy? Właścicielami hodowli jest małżeństwo Piotr Kawalec - biolog o specjacji genetyka oraz Ewelina Kawalec - lekarz weterynarii. Naszą przygodę z buldogami francuskimi rozpoczęliśmy w 2009 roku. Rasa ta urzekła nas nie tylko swym wyglądem lecz przede wszystkim charakterem. Zgodnie z klasyfikacją FCI są to psy ozdobne i do towarzystwa co w tym przypadku jest całkowicie prawdziwe. Psy te kochają swą rodzinę i zawsze starają się być jak najbliżej człowieka: czy to na kolanach czy w łóżku czy na spacerze, bardzo kochają dzieci. W hodowli ELITA RODU kładziemy nacisk przede wszystkim na zdrowie naszych pupili oraz szczeniaków przychodzących na świat w naszej rodzinie. Dlatego też 
 
Nasze psy są przebadane w kierunku wykluczenia chorób
OCZU ~ SERCA ~ STAWÓW
 
Jeśli zdecydujesz się na posiadanie szczeniaka z hodowli ELITA RODU staniesz się częścią naszej rodziny. Możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie w każdej chwili, zarówno w kwestii wychowania szczeniaka, najlepszych metod dotyczących socjalizacji jak i kariery wystawowej.
Jeśli zależy ci na tym aby twój przyszły członek rodziny był zdrowym i wybitnym przedstawicielem swej rasy trafiłeś na dobrą stronę wszystkie nasze psy posiadają certyfikaty zdrowia. Psy z naszej hodowli są wielokrotnymi medalistami i championami różnych krajów m.in.: Polski, Basarbanii, Mołdawii, Kosowo, Czarnogóry, Bałkan, Macedonii, Ukrainy, Słowacji.
 
 
Facebook